Nasi partnerzy godni polecenia

Gladź bezpyłowa Lublin

remonty lublin

Data wpisu 2012-05-12Gładź bezpyłowa MULTI-FINISH - należy do wiodących materiałów wykończeniowych za pomocą której uzyskamy idealnie gładkie ściany i sufity. Gładzie bezpyłowe i do tego obrabiane na mokro, cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród wykonawców, a przede wszystki klientów inwidualnych. przeczytaj więcej »

Profesjonalne kostki brukowe

Kolonie językowe 2012

Data wpisu 2012-04-19   Przestrzeń wokół posesji to nie tylko zadbane chodniki i idealnie przystrzyżone żywopłoty. W ostatnim czasie olbrzymią popularnością cieszą się również wszelkie elementy dodatkowe, takie jak fontanny, gazony czy palisady, które - odpowiednio dobrane - nadają przestrzeni charakteru i pożądanego uroku. przeczytaj więcej »

Usługi malarskie Warszawa

Nowe kursy językowe

2012-02-15 12:21:10  Nasza oferta obejmuje montaż i modernizacje instalacji elektrycznych i hydraulicznych, zabudowy tradycyjne i kartonowo-gipsowe, montaż sufitów podwieszanych i wykonywanie gładzi gipsowych. Oprócz tego wykonujemy wszelkie prace wykończeniowe: malowanie mieszkań, malowanie biur, układanie glazury i terakoty, układanie wykładzin i paneli podłogowych, malowanie tradycyjne oraz malowanie agregatem. przeczytaj więcej »

Remonty mieszkań Lublin

Cosmopolitan świętuje swoje 20 urodziny!

2011-05-11 16:11:18  Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniemi i najwyższą starannością o szczegóły przy czym nie mamy wygórowanych cen za nasze usługi. Naszą mocną stroną jest rzetelność oraz wysoka jakość naszych usług remontowych. Działamy systematycznie i skrupulatnie bez zbędnego pośpiechu i pogoni za pieniądzemprzeczytaj więcej »

Szklarz Lublin

Cosmopolitan świętuje swoje 20 urodziny!

2011-05-11 16:11:18 Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i doświadczeniu, nasze usługi zawsze były i są kojarzone z wysoką jakością, estetyką i dokładnym dopracowaniem, nawet w najmniejszym detalu, ponieważ staramy się by nasze produkty spełniły oczekiwania naszych klientów. przeczytaj więcej »