Usługi Remontowe Gdańsk

Zakres wykonywanych usług remontowych

remonty

Wpis dodany 2012-05-01 Firma ASTLBALTIC Remonty Gdańsk w 2005 roku postanowiła rozbudować zasięg działania o dodatkowe usługi. Dziś świadczymy usługi remontowe w Gdańsku oraz w jego oklicach. Zajmujemy się kompleksowym wykańczaniem wnętrz. Bezpieczeństwo i wygodę zapewni Państwu sporządzona umowa. Mamy przystępna ceny i zapewniamy wysoką jakość naszych usług.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób i firm, którzy potrzebują wyremontować swoje mieszkania, biura, lokale itp. Zakres naszych prac remontowych ; glazurnictwo, gładzie szpachlowe, malowanie, elektryka, hydraulika, zabudowy z płyt gipsowo - kartonowych, montaże i demontaże drzwi, baterii, umywalek, brodzików etc oraz wszelkie prace remontowo - wykończeniowe.


Glazura i tarakota

glazura

Cena na dzień 2012-05-11  Remont łazienki jest niezwykle precyzyjnym i czasochłonnym zajęciem wymagającym specjalistycznej wiedzy z wielu dziedzin np elektryki, hydrauliki oraz umiętności manualnych. Ponadto bardzo często trzeba skuwać stare okładziny ceramiczne oraz przerabiać istniejące instalacje elektryczne i hydrauliczne wraz z montażem urządzeń sanitarnych.


Szpachlowanie - Gładź

Nowe kursy językowe

Cena na dzień 2012-05-15   Przy normalnej chropowatości ścian nakłada się 2/3 warstwy i efekt jest zadawalający. Przy bardzo nierównych i chropowatych podłożach wymaga się nakładać kolejne warstwy lub na początku wstępnie wyrównać tynkiem cienkowarstwowym np Knaufem, a efekt będzie idealny.


Malowanie

Cosmopolitan świętuje swoje 20 urodziny!

Cena na dzień 2012-05-11   Zawsze malujemy do uzyskania zadawalającego efektu - przeważnie jest to dwie warstwy przy średniej klasie farb. Nigdy nie doliczamy dodatkowych kosztów za zabezpieczenie przed zachlapaniem farbą np: podłóg, parapetów, drzwi i okien. Państwo zobowiązują się do wybrania odpowiednich kolorów na ściany i sufity. Nasza cena to 6,00 zł m2